Your partner
in world virtual currency

Česky English

BITCOIN BANKING CLIENT ZONE REGISTRATION TO BITCOIN BANKING

Důležité upozornění pro všechny uživatele Blockchain wallet!!!

Dochází ke krádežím Bitcoinu v okamžiku, kdy uživatel nezadá přímou URL adresu https://blockchain.info/, ale klikne na placenou inzerci ve vyhledávači nebo v něm zadá vyhledávací dotaz. V okamžiku vygenerování nové adresy anebo odkliknutím tlačítka „recieve“ pro vygenerování nového QR kódu, je uživatel přesměrován na podvodnou adresu, na kterou přijdou i zakoupené bitcoiny.
Používejte Bitcoin wallet pouze přes přímou adresu, nehlaste se do ní ani přes odkazy ve vyhledávačích ani přes reklamy. Transakce provádějte pouze na ty adresy, které znáte nebo které můžete ověřit.

Služba EasyCoin HOTOVĚ opět v provozu

Od 30. 1. 2017 opět můžete kupovat a prodávat bitcoiny za hotovost v prodejnách sítě GECO.
Omlouváme se za dočasný výpadek způsobený změnou Zákona 368/2016Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

I want to become a client

Visit our client centre in the Arbesova Residence, where you can use the first machine for the purchase and sale of Bitcoin in the Czech Republic. Alternately, it is possible to sign up for our framework contract where you can comfortably trade with virtual currencies using the advantage of our customer assistance.

Více

Virtual Currency Exchange Rates

Sell for: Buy for:
cash 58453 CZK 52833 CZK
transfer 58397 CZK 53957 CZK
banking 58559 CZK 54759 CZK

Hotline

+420 270 007 477

+420 60 BITCOIN

Virtual tour of the client center WBTCB